Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2017 20:33
Syberia III i Kate na premierowym zwiastunie
721V

Syberia 3. Premierowy zwiastun zapowiada mocną opowieść

Już w tym tygodniu wielu graczy zapozna się z trzecią przygodą Kate Walker. Jej wielka opowieść została zapowiedziana ostatecznym zwiastunem, który potrafi zainteresować produkcją. Fani powinni zacierać rączki.

Po wielu latach wyczekiwania w końcu otrzymamy trzecią przygodę Kate. Znana bohaterka musi zmierzyć się z kolejnymi przeciwnościami losu, które zostały wykreowane przez Microids, czyli autorów pierwszych dwóch produkcji z serii.  

Syberia 3 w Encyklopedii PPE.pl

Najnowszy materiał z Syberia 3 zapowiada kawał ciekawej historii. Nie możemy zapomnieć, że najważniejsze wątki poprzednich odsłon zostały zamknięte w Syberia 2, więc w tym wypadku otrzymamy od deweloperów zupełnie nową przygodę.

Twórcy zaznaczają, że nie potrzebujemy znać wydarzeń z poprzednich historii, by dobrze bawić się w Syberia 3, ale oczywiście nawet poniższy zwiastun potwierdza powrót jednego z bohaterów, więc dodatkowa wiedza będzie w tym wypadku atutem. Jednocześnie ostrzegam przed małym spoilerem.

Trzeba mieć jednocześnie świadomość, że nie będzie to najbardziej dopracowana gra tej generacji. Już poprzednie materiały jednoznacznie pokazywały sztywne animacje, jednak fani uniwersum nie przejmują się takimi drobnostkami, bo Kate ma powrócić z wyjątkowo ciekawą opowieścią. Czy tak będzie? Przekonamy się już wkrótce.  

Materiał: Syberia 3 - Launch Trailer 

Tagi: Microids syberia 3 trailer zwiastun

Nie przegap