SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2017 19:54
Senran Kagura bohaterki
3970V

Nintendo Switch HD Rumble będzie symulował kobiece piersi, które gracze będą tarmosić

W nocy przygotowaliśmy dla Was pełną relacje przedstawionych przez Nintendo smakołyków na Nintendo 3DS-a oraz Nintendo Switcha podczas Nintendo Directa. Trzeba mieć jednak świadomość, że wydarzenie różni się odrobinę w Japonii, gdzie korporacja przedstawia treści przygotowane głównie na japoński rynek. Takim tytułem między innymi jest nowa odsłona Senran Kagura.

Wspominam o tym nie bez powodu, ponieważ twórcy pozycji bardzo poważnie podeszli do tematu i zamierzają wykorzystać pełną moc HD Rumble, czyli technologii umieszczonej w Joy-Conach Nintendo Switcha.

Nintendo Switch. Rozwiązywanie problemów

Tytułem wstępu może warto wyjaśnić, że Senran Kagura to znana w Japonii seria gier przygotowana przez studio Tamsoft. Deweloperzy rozwijają w zasadzie uniwersum, które zostało zapoczątkowane w mandze i było kontynuowane w anime.

Senran Kagura przedstawia historie kobiecych ninja, a jak to często bywa w Kraju Kwitnącej Wiśni ten temat jest potraktowany z odpowiednim, seksualnym smaczkiem, jednak mało kto mógł się spodziewać, że autorzy gry pójdą o krok dalej. 

Na Nintendo Switch zmierza zupełnie nowa odsłona, która w pełni wykorzysta HD Rumble umieszczone w Joy-Conach. Japończycy zilustrowali projekt za pomocą aktorów przebranych za naukowców, którzy badają balony z wodą. Ten eksperyment ma oczywiście prezentować „miękkość piersi”, a podobny efekt zaoferują graczom kontrolery Nintendo. 

Już pierwsze pozycje z 1-2 Switch pokazały, że HD Rumble ma prawdziwy potencjał, ale czy ktokolwiek pomyślał o takim wykorzystaniu kontrolerów? W sumie jestem pewien, że znają się chętni na takie „macanko”.

Japonia to jednak stan umysłu…  

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-04-13-there-was-a-weird-thing-in-last-nights-japanese-nintendo-direct

Tagi: japonia Nintendo Nintendo Switch senran kagura