Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2017 18:02
Grafika promocyjna Call of Duty: Black Ops II
974V

Call of Duty: Black Ops II na Xbox One oferuje najlepszą jakość rozgrywki. Do gry powróciło tysiące graczy

Call of Duty: Black Ops II w końcu zawitało do Wstecznej Kompatybilności, więc grę na warsztat postanowili wziąć specjaliści. Według najnowszych testów pozycja Treyarch działa na Xboksie One wyjątkowo dobrze.

Od zapowiedzi Wstecznej Kompatybilności dla Xboksa One wśród graczy pojawiało się jedno pytanie – kiedy Call of Duty: Black Ops II trafi na nową generację? Czekaliśmy długo, ale możemy mieć pewność, że było warto.

Call of Duty: Black Ops II w Encyklopedii PPE.pl

Digital Foundry postanowiło sprawdzić odsłonę z 2012 roku. Na wstępie trzeba mieć świadomość, że była to ostatnia część Call of Duty, która była przygotowywana z myślą o wyłącznie siódmej generacji. Produkcja śmiga na Xboksie 360 w rozdzielczości 880x720, co oczywiście nie jest wyjątkowym wynikiem, ale autorzy w tym wypadku celowali w jak najpłynniejsze zmagania… I to się udało. Dodatkowo deweloperzy zadbali o między innymi specjalne efekty wody, czy też poprawione oświetlenie.

Gra w swoim czasie oferowała wyśmienitą zabawę w trybie sieciowym, a nie inaczej jest teraz. Dzięki usłudze Microsoftu BOII ponownie błyszczy, bo gra jest „najlepszą wersją konsolową”. Choć nie osiągnięto stałych 60 fps, to jednak tytuł działa bardzo płynnie.

Należy na pewno zaznaczyć, że nie zawodzą również gracze. Wczoraj w kluczowym momencie na Xboksie One i Xboksie 360 w Call of Duty: Black Ops II grało prawie 132 tysiące graczy! To fenomenalny wynik, który pokazuje, że sympatycy Microsoftu długo czekali na wrzucenie produkcji do Wstecznej Kompatybilności.

Materiał: COD Black Ops 2 on Xbox One: The Best Way to Play on Console!

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-cod-black-ops-2-xbox-one-back-compat-performance-analysis

Tagi: call of duty: black ops II Microsoft Treyarch wsteczna kompatybilność xbox one