Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.04.2017 18:10
Call of Duty: Black Ops II  na Xbox One
2149V

Call of Duty: Black Ops II na Xbox One!

Długo czekaliśmy na tę wiadomość. Microsoft właśnie zapowiedział wprowadzenie Call of Duty: Black Ops II na Xboksa One. Gra jest jednocześnie dostępna w najnowszej promocji. To bardzo dobra wiadomość dla fanów pozycji.

Call of Duty: Black Ops II zadebiutowało w 2012 roku. Za opowieść odpowiada Treyarch i to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji przez posiadaczy Xboksów One, którzy liczyli na szybkie wprowadzenie gry do usługi Wstecznej Kompatybilności. 

Call of Duty: Black Ops II w Encyklopedii PPE.pl

Czekaliśmy, czekaliśmy, ale możemy grać! Call of Duty: Black Ops II trafiło do Wstecznej Kompatybilności i każdy zainteresowany może wrzucić do Xboksa One płytkę z Xboksa 360 lub po prostu pobrać pozycję z Xbox Live.

Jest to naprawdę znacząca informacja, ponieważ wielu fanów produkcji bardzo długo czekało na możliwość ponownego pobiegania po mapach z Black Ops II. Tytuł w swoim czasie zebrał oceny na poziomie 83% (wersja na Xboksa 360).

Co ciekawe, Call of Duty: Black Ops II znajduje się aktualnie w promocji na Xbox Live. Gracze mogą nabyć tytuł za 87,59 zł (subskrybenci Xbox Live Gold), a jeśli zdecydujecie się nabyć Przepustkę Sezonową, to musicie wygospodarować 119,99 zł. Trzeba pamiętać, że gry Activision trzymają cenę bardzo długo i zdecydowanie lepiej czasami nabyć używkę z przykładowo Allegro.

Pełne zestawienie najnowszej promocji znajdziecie w tym miejscu.  

Tagi: