Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 08.04.2017 14:45
Total War: Warhammer 2. Gra dostanie bardzo ciekawy tryb kooperacji i jeszcze bardziej swobodną rozgrywkę
703V

Total War: Warhammer 2. Gra dostanie bardzo ciekawy tryb kooperacji i jeszcze bardziej swobodną rozgrywkę

Creative Assembly zaskoczyło wiele osób tak szybką zapowiedzią drugiej odsłony swojego nowego cyklu Total War: Warhammer. Teraz mamy okazję poznać świeżą porcję informacji na jej temat.

Najnowszy Dziennik Deweloperski opublikowany na oficjalnym kanale serii jest źródłem wielu ciekawych wypowiedzi autorów nadchodzącej gry.

Total War: Warhammer w Encyklopedii PPE.pl

Przede wszystkim skupiają się oni na bardzo wiernym i żywym odwzorowaniu świata uniwersum, w którym to od drugiej części będzie dane nam grać. Regiony Lizardmanów i kilku innych wprowadzanych ras są bardzo dobrze opisane i odwzorowane w książkach, grach figurkowych oraz poradnikach. Dzięki temu animatorzy i graficy mają głowy pełne pomysłów na to, jak wykreować tętniącą życiem krainę.

Do tego idąc za prośbami fanów, nareszcie dostaniemy tryb kooperacji, w którym dwóch graczy będzie kierowało tą samą rasą! To bardzo ciekawy zabieg i może dać nam sporo frajdy. Ponadto prace nad animacjami, fabułą i otwartością świata idą w bardzo dobrym kierunku. 

Jeśli nie chcemy, nie musimy iść za historią, a zająć się jedynie terenów, które sobie upatrzymy i to tym razem bez żadnych ograniczeń. Autorzy chcą wrócić do sandboksowej duszy Total Wara.

Total War: WARHAMMER 2 – Vision Dev Diary

Tagi: Creative Assembly dev diary Sega total war Total War: Warhammer 2