Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 08.04.2017 13:15
The Legend of Heroes. Trzy kolejne części serii trafią na PC!
992V

The Legend of Heroes. Trzy kolejne części serii trafią na PC!

Komputery osobiste stały się ostatnio swoistym ratunkiem dla wielu gier jRPG od zapomnienia przez brak ich kolejnych reedycji na nowe platformy. Z tej okazji korzysta między innymi cykl Disgaea. Teraz zaś ucieszą się fani serii The Legend of Heroes.

Ci, którzy znają się na gatunku wiedzą, że The Legend of Heroes liczy sobie już długą tradycję i jest naprawdę ciekawą serią dla posiadaczy konsol z rodziny PlayStation. Choć na Zachodzie cykl ma swoich wiernych fanów, nie jest ich na tyle dużo, aby każda jego odsłona doczekała się zachodniego wydania. Teraz zaś dzięki decyzji o przeportowaniu ich na PC, dostaniemy w końcu możliwość ogrania pominiętych odsłon.

Graliśmy w Little Nightmares. Mały koszmar, wielka gra

Flagowym przykładem jest tu The Legend of Heroes: Trails in the Sky the 3rd, będące trzecią częścią mini-serii Trials in the Sky, która wyszła już prawie 10 lat temu, a do dziś nie ukazała się na rynkach Zachodnich. Jednakże już 3 maja to się zmieni.

A jeśli poczekacie do lata, to będziecie mogli szarpnąć się również na zakup obu odsłon The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel. Wszystkie gry będą kosztowały około 30 dolarów i zostaną wypuszczone na Steam, GOG.com oraz Humble Store. 

Ze zmian jakich możemy oczekiwać wymienić można podbitą rozdzielczość, nieco poprawioną kolorystykę oraz dodanie dubbingu postaciom, które go wcześniej nie miały.

Tagi: gog.com Humble Store jrpg pc premiera steam The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel