Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2017 16:22
LEGO City: Undercover patch na PC
1567V

LEGO City: Undercover na PC z ważną aktualizacją. Twórcy naprawiają wielkie błędy

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla graczy, którzy chcą zapoznać się z LEGO City: Undercover na komputerach osobistych. Tytuł trafi na rynek oficjalnie dopiero w piątek i deweloperzy zdołali się uporać z największymi błędami przed debiutem.

Wczoraj informowałem naszych czytelników o totalnie niedopracowanej wersji LEGO City: Undercover na komputery osobiste. Tytuł między innymi nie pozwalał zmieniać rozdzielczości, ale na szczęście twórcy wrzucili do Sieci stosowną aktualizację.

LEGO City: Undercover w Encyklopedii PPE.pl

Otrzymaliśmy potwierdzenie przygotowania ważnego plastra. Traveller's Tales zdołało wyrobić się przed premierą i przygotować aktualizację naprawiającą między innymi kombinację klawiszy ALT+TAB oraz zmianę rozdzielczości.

Wcześniejsze komentarze pochodziły od graczy, którzy nie pobrali jeszcze łatki, którą autorzy określają jako „day one”. Dobrze, że twórcom udało się okiełznać pozycję, ale szkoda, że pliki nie trafiły na serwer kilka dni wcześniej. W tej sytuacji nie bylibyśmy świadkami tak negatywnych komentarzy.

Jeśli planujecie nabyć LEGO City: Undercover na PC, to pamiętajcie o pobraniu pierwszej aktualizacji przed rozpoczęciem rozgrywki.

Materiał: LEGO CITY Undercover 2017 - Game Launch Trailer

Tagi: lego city: undercover patch pc Traveller's Tales Warner Bros.