Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2017 14:31
Cities: Skylines na Xbox One
1032V

Cities: Skylines. Data premiery i cena na Xbox One

Strategie ekonomiczne zazwyczaj szerokim łukiem omijają konsole, ale Colossal Order postanowiło zaryzykować i wrzuć nagradzane Cities: Skylines na Xboksa One. Właśnie poznaliśmy cenę oraz datę premiery najnowszej wersji.

Cities: Skylines strategia ekonomiczna przygotowana przez Colossal Order. Tytuł w 2015 roku zadebiutował na komputerach osobistych i zebrał oceny na poziomie 85%. Studio następnie przygotowało kilka większych dodatków, by w końcu zaprezentować edycję na konsolę.

Cities: Skylines w Encyklopedii PPE.pl

W połowie lutego wydawca – Paradox Interactive – potwierdził przygotowanie wersji na Xboksa One. Studio nie było jeszcze gotowe do ujawnienia konkretów, ale właśnie otrzymaliśmy najważniejsze informacje – Cities: Skylines trafi na Xboksa One 21 kwietnia i gra będzie dostępna w cenie 169,99 zł. W zasadzie już teraz można składać zamówienia przedpremierowe na Xbox Live.

Gracze w tym wypadku mogą liczyć nie tylko na podstawkę, ale równocześnie na dodatek „After Dark” – nocne życie w mieście podobno znacząco ubarwia zabawę i pozwala cieszyć się tytułem w zupełnie nowy sposób.

Studio jednocześnie zaznaczyło, że Cities: Skylines zostało dostosowane do konsol, więc gracze nie muszą się obawiać o męczącą zabawę na kontrolerze do Xboksa One. W sumie już w ostatnich latach na sprzętach Microsoftu oraz Sony debiutowały projekty, które pokazały, że nawet na padach jest miejsce na taką rozgrywkę.

Materiał: Cities: Skylines - Xbox One Reveal Trailer

Tagi: