Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2017 14:16
StarCraft za darmo
4877V

StarCraft za darmo! Pobierajcie, grajcie, budujcie i walczcie

Blizzard w ostatni weekend ujawnił odświeżoną wersję StarCrafta, a jednocześnie zapowiedział rozdanie „legendy” za darmo. Pierwsi zainteresowani mogą pobrać pliki już dzisiaj i rozpocząć zabawę z klasykiem.  

W niedzielę Blizzard oficjalnie zapowiedział StarCraft: Remastered. Gra zostanie odświeżona, ale zanim takie przyjemności trafią na rynek, gracze mogą zapoznać się z darmową wersją „starego” StarCrafta

StarCraft w Encyklopedii PPE.pl

Na wstępie pragnę jednak zaznaczyć, że nie jest to „finalna” wersja darmowego StarCrafta. Firma wydała wersję testową, która zamierza teraz ulepszać i dopiero w późniejszym terminie zwolnić ostateczny produkt.

Mimo wszystko bez problemu pobierzecie pliki, zainstalujecie grę i poznacie całą kampanię. W trybie sieciowym mogą (choć nie muszą) pojawić się lagi. Studio zamierza w przeciągu następnych tygodni dostosować serwery, które sprostają zadaniu poradzenia sobie z ogromem fanów.

Jest to oczywiście przedsmak nadciągających atrakcji, bo to StarCraft: Remastered zaoferuje sporo nowości względem odsłony z 1998 roku. Warto tutaj na pewno wymienić poprawioną grafikę, język polski, zaawansowany matchmaking, zapis rozgrywki w chmurze, system powtórek, szybką zmianę ustawień klawiatury, czy też poprawioną oprawę dźwiękową.

StarCrafta możecie pobrać pod tym odnośnikiem.

Materiał: StarCraft Remastered Announcement

Źródło: https://us.battle.net/forums/en/starcraft/topic/20753915707

Tagi: Blizzard starcraft za darmo