Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2017 13:12
Gwint na PlayStation 4
777V

Gwint na PlayStation 4. Twórcy zapowiedzieli techniczną betę

Posiadacze PlayStation 4 bardzo długo czekali na tę wiadomość. W końcu CD Projekt RED jest gotowy zaprezentować Gwinta sympatykom japońskiej konsoli. Pierwsze testy odbędą się jeszcze w tym tygodniu.

Gwint to wielka produkcja CD Projekt RED. Projekt karcianki znalazł się w Wiedźmin 3: Dziki Gon, ale autorzy zdecydowali się rozbudować pozycję i wydać ją jako samodzielną produkcje. Premiera na trzech platformach odbędzie się jeszcze w tym roku

Gwint w Encyklopedii PPE.pl

Dotychczas grę mogli sprawdzić wyłącznie gracze na Xboksach One i komputerach osobistych, ale w najbliższy weekend zaszaleją gracze na PlayStation 4. Techniczna beta rozpocznie się już jutro, o godzinie 19:00, a zakończy w poniedziałek o godzinie 9:00.

W tym wypadku nie obowiązują jakiekolwiek zapisy. Wszyscy zainteresowani po prostu pobiorą ważącą 3GB produkcję z PlayStation Store i rozpoczną zabawę! Nie musicie się obawiać o nieznajomość zasad, ponieważ w pozycji znajduje się solidny samouczek, a dodatkowo każdy śmiałek może na własną rękę stworzyć talię, kombinować i po prostu dobrze się bawić.

W trakcie rozgrywki sieciowej nie jest potrzebny PlayStation Plus, a w trakcie bety nie kupicie za prawdziwą gotówkę dodatkowych kart. Oczywiście po zamknięciu testów stworzone konta zostaną usunięte.

Gwint na PlayStation 4 będzie dostępny w języku polskim.

Materiał: GWINT: WIEDŹMIŃSKA GRA KARCIANA || Pierwszy Zwiastun

Źródło: https://playgwent.com/pl/news#5160

Tagi: beta CD Projekt RED gwint PlayStation 4