Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2017 20:26
Nintendo Switch 64
1095V

Nintendo Switch z Nintendo 64? Poznajcie Nintendo Switch 64

Nintendo Switch posiada w zestawie dock pozwalający przenieść rozgrywkę na duży ekran, ale jeden z graczy postanowił upiększyć „pudełeczko”. Wykorzystał do tego Nintendo 64 i w taki sposób powstał Nintendo Switch 64.

Nintendo Switch wciąż cieszy się zdumiewającą popularnością. Gdy konsola pojawi się w jednym z amerykańskich sklepów to po kilku minutach cały nakład zostaje wyprzedany. Możemy mieć pewność, że konsola to spory sukces Japończyków.

Nintendo Switch z drugą aktualizacją systemową

Urządzenie w pudełku posiada sporo najróżniejszych elementów, ale jeden z graczy postanowił odpicować stację dokującą. Wykorzystał do tego Nintendo 64 i efekt wygląda naprawdę nieźle. Jasne, że jest to tylko i wyłącznie praca fana, którą na pewno można usprawnić, ale jestem pewien, że znajdą się chętni na stworzenie „Nintendo Switch 64”.

Autor postanowił przygotować nawet bardzo dokładny poradnik w formie wideo (drugi film), który pozwala spojrzeć na cały proces powstawania gadżetu. W sumie nie jest to specjalnie skomplikowana konstrukcja.

Szkoda jedynie, że po zamontowaniu Nintendo Switch w nowym docku nie można posiadać włożonych Joy-Conów. Psuje to cały efekt, ale jeśli macie w domu niedziałające Nintendo 64, to możecie się zabawić.

Materiały: Nintendo Switch 64 dock

Źródło: Twitter.com

Tagi: Nintendo 64 nintendo switch nintendo switch 64