Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2017 17:05
Zapowiedź Planescape: Torment: Enhanced Edition
1634V

Planescape: Torment: Enhanced Edition. Zwiastun potwierdza powrót kultowego RPG

Dopiero o godzinie 22:00 zakończy się oficjalne odliczanie do „tajemniczego projektu”, ale deweloperzy już teraz zaprezentowali zwiastun. Nadciąga Planescape: Torment: Enhanced Edition.

Planescape: Torment: Enhanced Edition to odświeżona wersja kultowego RPG. Za najnowszą odsłonę odpowiada studio Beamdog, którego przedstawiciele postanowili przenieść historię na urządzenia mobilne. Gra trafi na sprzęty z iOS oraz Androidem, ale jednocześnie zadebiutuje na PC.

Planescape: Torment w Encyklopedii PPE.pl

Beamdog o 22:00 oficjalnie przedstawi Planescape: Torment: Enhanced Edition, ale zwiastun pozycji pojawił się w Sieci. Jest to standardowa zagrywka, ponieważ studio rozsyła informacje prasowe do redakcji, które mogą przygotować wiadomości.

Ktoś jednak nie dotrzymał terminu i dlatego możemy oczekiwać usprawnionego Tormenta. Autorzy zajęli się między innymi dopracowaniem rozdzielczości (4K), poprawieniem interfejsu, czy też odświeżeniem ścieżki dźwiękowej.

Premiera odbędzie się jeszcze w tym roku, ale na szczegóły musimy zaczekać. Na dobry początek deweloperzy prezentują krótkie fragmenty rozgrywki.

Materiał: Planescape: Torment: Enhanced Edition Launch Trailer

Źródło: Twitter.com

Tagi: Beamdog planescape: torment: enhanced edition trailer zwiastun