Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2017 14:32
Mag z Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
2662V

Final Fantasy XIV. Darmowa wersja bez limitu czasowego

Final Fantasy XIV wciąż jest rozwijane przez Square Enix. Firma wciąż przygotowuje nową zawartość, dzięki której na serwerach nie brakuje chętnych do wspólnego eksplorowania świata. Jeśli zamierzacie wypróbować grę, to Japończycy mają dla Was bardzo miłą ofertę.

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn zadebiutowało pierwotnie w 2013 roku. Gra następnie została wrzucona na konsole Sony, a jednocześnie firma zadbała o wiele nowych elementów. W zasadzie systematycznie na serwerach pojawiają się nowe atrakcje. Należy oczywiście pamiętać, że początkowo „Czternastka” trafiła na rynek w 2010 roku, ale Square Enix zdecydowało się znacząco zmienić pozycję i dlatego po trzech latach otrzymaliśmy „A Realm Reborn”.

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn w Encyklopedii PPE.pl

Od dawna gracze mogą sprawdzać pozycję bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Wystarczy pobrać produkcję z serwerów, ale dotychczas takie przyjemności mogły trwać maksymalnie 14 dni. Square Enix zdecydowało się zrezygnować z limitu czasu i jedynym większym problemem dla graczy jest poziom postaci – możemy zdobyć maksymalnie 35 lvl na darmowej wersji.

Czy to jest problem? Nie wydaje mi się. Przez te kilka godzin każdy zainteresowany sprawdzi projekt i zdecyduje, czy warto zainwestować gotówkę w pełną wersje. Oczywiście nasza postać pozostanie na serwerach, gdy zdecydujemy się na upgrade.

Twórcy jednocześnie pozwalają wypróbować śmiałkom pierwsze 10 poziomów z Deep Dungeon (generowane losowo podziemia z licznymi przeciwnikami) oraz udostępniają Gold Saucer (najróżniejsze mini-gry dostępne w pozycji pokroju wyścigów Chocobo).

Materiał: FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn - End of an Era

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/03/28/final-fantasy-xivs-free-trial-loses-its-14-day-time-restriction/

Tagi: Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Square Enix za darmo