Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.03.2017 08:24
Final Fantasy XV zbyt trudne? Square Enix uprościło jeden rozdział gry
2082V

Final Fantasy XV zbyt trudne? Square Enix uprościło jeden rozdział gry

Pierwszy duży dodatek fabularny do Final Fantasy XV ma zadebiutować w cyfrowej dystrybucji już jutro. To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowało dla nas Square Enix w najbliższym czasie.

Publikację Episode Gladiolus, czyli rozszerzenia fabularnego, w którym wcielimy się w Gladio z drużyny Noctisa, poprzedza wydanie aktualizacji, która wprowadzi modyfikacje do Rozdziału 13 Final Fantasy XV.  Aktualizacja zostanie udostępniona dzisiaj we wszystkich regionach.

Final Fantasy XV w Encyklopedii PPE.pl

Czemu Square Enix zdecydowało się na wprowadzenie takich zmian? Ano, sporo graczy narzekało na to, że sekcje stealth w Rozdziale 13 są zbyt bezwzględne i przesadnie wymagające. By ułatwić nam przeprawę deweloperzy znacząco wzmocnili moc magii Noctisa, która dostępna jest w tym segmencie zabawy.

Jak widać na poniższym filmiku to nie wszystkie nowinki - Square Enix wzbogaciło
również warstwę fabularną związaną z rzeczonym rozdziałem Final Fantasy XV. Tym razem będziemy mogli wcielić się w Gladio, wybierając alternatywny rozdział Chapter 13, Verse 2 . Noctis może również wspinać się na dawniej niedostępne tereny górskie.

Filmik prezentuje też kilka scenek z rozszerzenia Episode Gladiolos, które będzie można kupić już jutro za ok. 25 zł.

Wszystkie szczegóły dotyczące najnowszych zmian w Final Fantasy XV znajdziecie poniżej (uważajcie tylko na SPOILERY, jeśli nie doszliście jeszcze do rozdziału 13).

Tagi: final fantasy Final Fantasy XV ps4 Square Enix xone