Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2017 18:47
Bohaterka z Vikings: Wolves of Midgard
764V

Vikings: Wolves of Midgard. Zwiastun pełen starć z wielkimi gigantami

Games Farm świętuje premierę Vikings: Wolves of Midgard. Twórcy opublikowali najnowszy zwiastun, który ponownie pozwala spojrzeć na produkcję. Na filmie nie brakuje dynamicznej walki z licznymi przeciwnikami.

Vikings: Wolves of Midgard to bardzo ciekawy projekt. Deweloperzy z Games Farm postanowili przedstawić szerokiej publiczności tytuł, w którym wcielimy się w dowódców klanu wikingów – to właśnie „Wilki z Midgar” są ostatnią nadzieją dla świata.

Vikings: Wolves of Midgard w Encyklopedii PPE.pl

Do Sieci napływają pierwsze opinie o Vikings: Wolves of Midgard, ale wiele redakcji wciąż wstrzymuje się z wydaniem ostatecznej oceny, ponieważ gra jest długa. Trzeba poświęcić sporo czasu na dokładne poznanie zawartości, ale już teraz pojawiają się opinie o ciekawej walce, wysokim poziomie trudności, czy też świetnej atmosferze. W tych mniej pozytywnych tekstach znajdziecie wzmiankę o średniej różnorodności miejscówek oraz przeciwników. Niektórzy dodatkowo narzekają na nużącą na dłuższą chwilę opowieść.

Studio oczywiście może świętować premierę, bo przygoda wylądowała na półkach sklepowych. Najnowszy materiał jest przesiąknięty walkami, wielkimi przeciwnikami, a nawet… Krótkimi komentarzami deweloperów. To właśnie jeden z twórców wspomina, że przygotowany system rozgrywki szybko uczy podstaw, ale osiągnięcie wysokiego poziomu wymaga sporo czasu.

Od siebie mogę dodać, że początek z Vikings: Wolves of Midgard jest satysfakcjonujący. Wstrzymuje się wciąż z wygłaszaniem większych komentarzy, ale po pierwszych godzinach wiem, że autorzy faktycznie czerpali garściami od Blizzarda, ale jednocześnie nie zapomnieli dodać do pozycji „swojego charakteru”. Naszą recenzję przeczytacie na portalu wkrótce.

Materiał: Vikings Wolves of Midgard - Release Trailer Featurette

Tagi: Games Farm Kalypso Media trailer Vikings: Wolves of Midgard zwiastun