Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2017 16:12
Inazuma Eleven Ares na Nintendo Switch?
943V

Inazuma Eleven Ares trafi na Nintendo Switch?

Miłośnicy uniwersum Inazuma Eleven wciąż czekają na mocne konkrety dotyczące nadchodzącej pozycji. Level-5 nie śpieszy się z prezentacją gry, ale ponownie wspomina o drugiej platformie.

Inazuma Eleven Ares zostało zapowiedziane w lipcu 2016 roku na  Level-5 Vision 2016. Od tego czasu Japończycy nie zdradzali szczegółów gry, a nawet nie podali platform, na których zobaczymy opowieść.

Inazuma Eleven Ares w Encyklopedii PPE.pl

Możemy jednak sądzić, że Inazuma Eleven Ares trafi na Nintendo Switch. Dyrektor generalny korporacji – Akihiro Hino – potwierdził dzisiaj, że tytuł zadebiutuje na Nintendo 3DS-ie oraz mocniejszym urządzeniu. Nie otrzymaliśmy tak naprawdę konkretnego potwierdzenia, ale czy ktokolwiek będzie zaskoczony?

Warto jednak pamiętać, że premiera Inazuma Eleven Ares odbędzie się jeszcze w tym roku. Możliwe, że na początku z przygodą zapoznają się Japończycy, bo właśnie na tym rynku wkrótce zostanie wyemitowana kolejna seria anime.

Inazuma Eleven Ares będzie „odświeżeniem marki”, bo historia zostanie umiejscowiona po pierwszej odsłonie, a zawodnicy mają nie korzystać ze wszystkich nadprzyrodzonych mocy.

Materiał: Inazuma Eleven Ares (Cross-media) - Pilot Anime

Źródło: http://gematsu.com/2017/03/inazuma-eleven-ares-teased-higher-quality-game-machine

Tagi: Inazuma Eleven Ares Level-5 screeny