Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.03.2017 11:56
Games with Gold na kwiecień. Kolejne mocne tytuły na XOne i X360!
5244V

Games with Gold na kwiecień. Kolejne mocne tytuły na XOne i X360!

Games with Gold na marzec okazało się wyjątkowo mocne (w ofercie pojawiło się m.in. Borderlands 2). Jak będzie w kwietniu?

Ekipa Xbox Austria trochę pospieszyła się z ogłoszeniem dotyczącym gier udostępnianych w programie Games with Gold. Oddział Microsoftu z Austrii przez chwilę publikował na Facebooku i Twitterze reklamę gier, które otrzymamy w najbliższych dniach bez dodatkowych opłat (w przypadku gdy wykupiliśmy abonament Gold).

Gry dla dzieci. Najlepsze tytuły na PS4 i Xbox One

O jakie tytuły chodzi? Ryse: Son of Rome (dostępne od 1 kwietnia), The Walking Dead - Season Two (dostępne od 16 kwietnia) na Xbox One. Na X360 otrzymamy natomiast Darksiders (dostępne od 1 kwietnia) oraz Asssassin's Creed: Revelations (dostępne od 16 kwietnia).

Warto w tym miejscu przypomnieć, że w Darksiders oraz Assassin's Creed: Revelations będzie można zagrać również na Xbox One. Wszystko dzięki funkcji wstecznej kompatybilności.

Jak oceniacie taką ofertę? Większość posiadaczy XOne miała już pewnie do czynienia z Ryse, ale za to cały drugi sezon The Walking Dead to ciekawa propozycja dla fanów przygodówek.

Źródło: Twitter, Facebook

Tagi: games with gold gold ryse ryse: son of rome xbox one