Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2017 17:11
Asasyni z Assassin's Creed: Unity
3589V

Assassin's Creed: Unity za 4,09 zł na Xbox One

Od samego rana subskrybenci PlayStation Plus zachwycają się świetną ceną za Final Fantasy XV, a z równie przyzwoitej oferty mogą skorzystać posiadacze Xboksów One. Sympatycy Microsoftu kupią dzisiaj w bardzo dobrej cenie Assassin's Creed: Unity.

Assassin's Creed: Unity nie jest najmocniejszą produkcją w katalogu Ubisoftu, ale ja bardzo dobrze bawiłem się przemierzając wirtualny Paryż. Twórcy po premierze odrobinę zamieszali wrzucając na serwery kolejne łatki, które tylko pogarszały sytuację z płynnością animacji, ale w ostatecznym rozrachunku gra powinna już dobrze śmigać na wszystkich platformach.

Clueless Conan tries Assassin’s Creed Origins… and destroys it

Jest to szczególnie ważna wiadomość, bo  Assassin's Creed: Unity możecie dzisiaj nabyć za zaledwie 4,09 zł. To w zasadzie abstrakcyjnie niska cena za opowieść, z którą spędzicie przy konsoli przynajmniej 17 godzin. W tym czasie poznacie główny wątek, ale jeśli zechcecie zagłębić się we wszystkie sekrety, to będziecie biegać po Francji przez dobre 80 godzin.

Ofertę znajdziecie na witrynie CDkeys.com – wielu naszych czytelników często poleca stronę, która podobno w ekspresowym tempie dostarcza wszystkie klucze. Warto oczywiście pamiętać, że pudełko z Assassin's Creed: Unity można już na w różnych sklepach znaleźć za około 40 zł – w tym wypadku otrzymacie używkę.

Będzie to na pewno dobra rozgrzewka przed tegoroczną historią. Ubisoft wciąż nie potwierdził nadciągającej pozycji, ale według wszystkich plotek pod koniec roku zawędrujemy do Egiptu.

Materiał: Assassin's Creed Unity - zwiastun premierowy

Źródło: Twitter.com

Tagi: assassin's creed: unity promocja Ubisoft