Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2017 16:22
Sniper: Ghost Warrior 3 w złocie. Twórcy świętują
539V

Sniper: Ghost Warrior 3 w złocie. Gra zadebiutuje w terminie

Widzicie tę szczęśliwą ekipę? To właśnie twórcy z CI Games, którzy kilka minut temu potwierdzili zakończenie prac nad Sniper: Ghost Warrior 3. Produkcja może teraz trafić do tłoczni i już wkrótce z przygotowaną historią zapoznają się wszyscy zainteresowani.  

W połowie grudnia 2014 roku CI Games oficjalnie zapowiedziało Sniper: Ghost Warrior 3. Produkcja była rozwijana przez wiele miesięcy, ale możemy mieć pewność, że ostateczną datą premiery jest 25 kwietnia.

Sniper: Ghost Warrior 3 w Encyklopedii PPE.pl

Sniper: Ghost Warrior 3 miało zadebiutować na rynku w poprzednim roku, ale autorzy potrzebowali więcej czasu na dopracowanie historii. Studio celowało nawet w końcówkę stycznia, ale przełożono premierę na początek, a później na koniec kwietnia.

Możemy mieć jednak pewność, że wszystkie opóźnienia to tylko przeszłość. Twórcy właśnie potwierdzili zakończenie prac nad pozycją – kod przygody może bez problemu trafić do tłoczni, a następnie pudełka wylądują w sklepach.

Jest to bez wątpienia bardzo dobra wiadomość dla sympatyków rodzimej ekipy oraz snajpera. Twórcy od kilku dni pokazują świetne materiały, które pozwalają wyczekiwać na tę przygodę. Na jednym z ostatnich zwiastunów poznaliśmy szczegóły opowieści – deweloperzy tym razem nie będą nas męczyć kolejną wielką wojną i jeszcze większym bohaterem.

Materiał: Sniper Ghost Warrior 3 - Story Trailer "Brothers"

Źródło: Twitter.com

Tagi: CI Games gra w złocie Sniper: Ghost Warrior 3 złoto