Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.03.2017 12:51
No Man's Sky. Patch 1.23 poprawił framerate na PS4 Pro
551V

No Man's Sky. Patch 1.23 poprawił framerate na PS4 Pro

Hello Games wzięło się w ostatnich miesiącach ostro do roboty, poprawiając wiele elementów, które były krytykowane w momencie premiery No Man's Sky.

Jednym z elementów, które zostały poprawione dzięki najnowszemu patchowi (1.23) jest płynność animacji w wersji na PlayStation 4 Pro. Temat postanowiła sprawdzić redakcja DigitalFoundry, działająca w ramach Eurogamer.net. Okazuje się, że w porównaniu z łatką 1.21 aktualizacja 1.23 wykazuje zauważalną poprawę framerate'u.

No Man's Sky w Encyklopedii PPE.pl

Tytuł z patchem 1.21 często miał problem na PS4 Pro w trybie 4K by utrzymać 30 fps. Teraz, odpalając grę na PS4 Pro, można cieszyć się z framerate'u, który prawie nigdy nie spada poniżej 30 fps. Średnio No Man's Sky generuje teraz teraz na PS4 Pro ok. 5 klatek na sekundę więcej, niż dawniej.

Co ważne - gracze mogą też zablokować na PS4 Pro framerate na poziomie 30 fps, co jest najlepszym rozwiązaniem, oferującym wg Digital Foundry najbardziej przyjemne doświadczenie.

Można również "odblokować" framerate na gołym modelu PS4, dzięki czemu w niektórych lokacjach gra generuje 60 fps (we wnętrzach stacji).

Tagi: Hello Games No Man's Sky pc ps4