Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.03.2017 09:57
Fallout 4 VR na E3 2017. "To najbardziej niesamowita rzecz, jaką widzieliście"
1327V

Fallout 4 VR na E3 2017. "To najbardziej niesamowita rzecz, jaką widzieliście"

Co z zapowiadanym wielokrotnie Fallout 4 VR, który przygotowuje Bethesda. Deweloperzy postanowili przypomnieć nam o tym projekcie.

Fallout 4 VR to jeden z najbardziej ambitnych projektów szykowanych z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości (póki co Bethesda potwierdziła, że gra w takiej wersji dostępna będzie na HTC Vive).

Fallout 4 w Encyklopedii PPE.pl

Pete Hines z Bethesdy powiedział w rozmowie z serwisem HipHopGames, że Fallout 4 VR przekroczy nasze najśmielsze oczekiwania.

"To najbardziej niesamowita rzecz, jaką wiedzieliście w życiu. Trudno sobie nawet wyobrazić bez założenia gogli, jak realistyczne jest wszystko, co widzisz. To was zachwyci i przekroczy najśmielsze oczekiwania. To najbardziej szalona rzecz, jaką w życiu widzieliście".

Brzmi to niezwykle obiecująco. Chociaż pamiętać trzeba, że Pete Hines to marketingowy weteran, który pewnie w takich superlatywach opowiadałby nawet o najprostszej grze z 8-bitową grafiką. Kiedy zatem gracze i dziennikarze będą mogli zanurzyć się w wirtualny świat Fallout 4 VR? "Będziemy to pokazywać na targach E3 2017" - zapewnił Pete Hines.

Pytanie jak będzie się rozwijać technologia VR? Pete Hines w tym miejscu - o dziwo - był już mniej entuzjastyczny.

"Myślę, że ten rynek się rozwinie. Granie VR zostanie zaakceptowane i stanie się powszechniejsze. Osobiście nie sądzę, że dojdziemy do punktu, w którym będziemy grać tylko poprzez VR. Z prostego powodu: gdy gram moja żona lubi się przyglądać akcji na ekranie, nie chcę się odcinać zawsze od świata".

Na razie premierę Fallout 4 VR potwierdzono tylko na HTC Vive. Premiera ma się odbyć w 2017 r.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2017/03/21/fallout-vr-e3-2017-going-to-blow-your-mind/

Tagi: fallout fallout 4 vr gogle vr