Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2017 17:00
Bohaterowie Troll and I
1894V

Troll and I. Recenzje miażdżą marzenia, a dodatkowo oglądamy zwiastun premiery

Pod koniec roku dość niespodziewanie zapowiedziano Troll and I. Gra miała czerpać garściami między innymi z The Last Guardian, jednak twórcy nie odrobili zadania domowego. Zobaczcie premierowy zwiastun i zapoznajcie się z pierwszymi opiniami.

Głównym bohaterem Troll and I został Otto, któremu kataklizm zniszczył domostwo, więc postanawia poszukać nowej oazy spokoju. Na swojej drodze spotyka wielkiego trolla i tak rozpoczyna się ich wspólna historia. Produkcja dzisiaj debiutuje, więc oglądamy premierowy zwiastun oraz możemy zapoznać się z pierwszymi opiniami.

Troll and I w Encyklopedii PPE.pl

Pewnie tylko najwięksi optymiści wierzyli, że pozycja od małego studia może dorównać grze od Sony, ale Troll and I zapowiadało się naprawdę ciekawie. Niestety, twórcy nie odrobili zadania domowego, bo choć autorzy korzystają z wielu znanych schematów, to podobno za każdym razem popełniają kardynalne błędy.

Twórcy nieustannie czerpią ze znanych mechanik, opowieść jest pozbawiona większego sensu, a w dodatku podczas przygody bohaterowie muszą wykonać złe uczynki i jest to zaprezentowane jako „coś dobrego”. Kontrola bohatera nie działa poprawnie, co przykłada się na spore problemy w walce. Oprawa nie prezentuje wyjątkowego poziomu, a na domiar złego łatwo wpaść na najróżniejsze błędy.

Aktualnie trudno w Sieci znaleźć pozytywne recenzje. Forbes wlepił grze ocenę 6+/10, a dziennikarz TechRaptor ocenił opowieść na 2/10. Nie zwiastuje to wyśrubowanej do granic możliwości średniej.

Kończąc zapraszam na wspomniany trailer.

Materiał: Troll and I - Launch Trailer 

Tagi: Maximum Games recenzje Spiral House Troll and I zwiastun