Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.03.2017 08:26
Mass Effect: Andromeda. Wpadki nie ograniczają się tylko do min w dialogach
4077V

Mass Effect: Andromeda. Wpadki nie ograniczają się tylko do min w dialogach

Oceny, jakie zgarnia Mass Effect: Andromeda z pewnością są dalekie od poziomu, który satysfakcjonowałby BioWare oraz EA. Obecnie tytuł może pochwalić się średnią 7.5/10, wyciągniętą z 36 werdyktów.

Gra na "7.5" oczywiście jest daleka od tragedii, ale z drugiej strony wydawcy dokucza pewnie świadomość, że gdyby dał BioWare jeszcze kilka dodatkowych miesięcy, sprawy wyglądałyby inaczej.

Recenzja Mass Effect: Andromeda

Można powiedzieć, że scenariusz i jakość dialogów to w pewnym zakresie kwestia gustu każdego z recenzentów, ale z jednym się kłócić nie sposób - w Mass Effect: Andromeda znajduje się obecnie zbyt dużo glitchów i wpadek wizualnych, które wcale nie ograniczają się tylko do sporadycznie dziwacznej mimiki w trakcie dialogów.

Jak pokazuje redakcja GamesRadar i GameSpot w wielu miejscach świata Mass Effect: Andromeda doskwiera problem złej detekcji kolizji, złego obliczania fizyki wirtualnego świata lub np. przenikanie pocisków przez skały. Od tak wysokobudżetowej produkcji można by się spodziewać wyższej jakości.

Pozostaje trzymać kciuki, że deweloperzy Mass Effect: Andromeda szybko wypuszczą patch. Takie bugi może i nie przeszkadzają bardzo mocno w rozgrywce, ale mimo wszystko wybijają graczy z zanurzenia w wirtualnym świecie.

Tagi: BioWare bugi ea humor Mass Effect: Andromeda