Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.03.2017 12:46
LEGO Worlds pokonało Horizon: Zero Dawn i GTA V w Wielkiej Brytanii
1145V

LEGO Worlds pokonało Horizon: Zero Dawn i GTA V w Wielkiej Brytanii

Dwa tygodnie temu Ghost Recon: Wildlands okazało się bezkonkurencyjne na rynku brytyjskim. Jak wyglądała sprzedaż software'u w UK w ostatnim tygodniu?

To zdecydowanie były spokojniejsze dni, w których nie odbywały się tak spektakularne premiery, jak na początku marca. Odbiło się to również na nowym rankingu top 10 bestsellerów z Wielkiej Brytanii, w którym brak większych zmian.

Gry dla dzieci. Najlepsze tytuły na PS4 i Xbox One

Liderem zestawienia pozostało Ghost Recon: Wildlands. Grand Theft Auto V spadło z podium na pozycję czwartą. Kto zepchnął tego mocarnego evergreena? LEGO... LEGO Worlds. Warner Bros może zacierać ręce, bo produkcja Traveller's Tales rozchodzi się wyśmienicie. Jak widać graczy nie odstraszył brak ocen tej produkcji (w Sieci recenzje LEGO Worlds można policzyć na palcach jednej ręki).

Cały czas dobrze sprzedaje się Horizon: Zero Dawn, które umiejscowiło się na trzecim miejscu. Spada natomiast zainteresowanie nową Zeldą, która z czwartej pozycji spadła na szóstą. Duży spadek zaliczyło też Nier Automata (z 6 lokaty na 14).


Ranking sprzedaży gier z Wielkiej Brytanii, z ostatniego tygodnia:

  1.     Ghost Recon: Wildlands
  2.     Lego Worlds
  3.     Horizon Zero Dawn
  4.     Grand Theft Auto V
  5.     FIFA 17
  6.     The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  7.     Rocket League
  8.     Call of Duty: Infinite Warfare
  9.     Minecraft: Xbox Edition
  10.     Forza Horizon 3

Źródło: Chart-Track

Tagi: