Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.03.2017 10:54
Uncharted: The Lost Legacy. Grafika zdradza głównego antagonistę
1674V

Uncharted: The Lost Legacy. Grafika zdradza głównego antagonistę

Uncharted: The Lost Legacy to już prawdopodobnie finalny rozdział opowieści z uniwersum Uncharted. Twórcy karmią nas kolejnymi materiałami graficznymi z tego rozszerzenia standalone.

Co wiemy na razie o Uncharted: The Lost Legacy? Przede wszystkim wiadomo, że przygoda rozegra się w Indiach. Historia ma być bardzo osobistą opowieścią Chloe, w której istotną rolę odegrają historyczne wątki. Ważny w scenariuszu ma być również ojciec kobiety, który jest archeologiem. The Lost Legacy opowie o dynastii Hojsalów, która pomiędzy X a XIV w. stworzyła „Cesarstwo Hojsala”.

Uncharted: The Lost Legacy w Encyklopedii PPE.pl

Naughty Dog podzieliło się na Twitterze kilkoma nowymi grafikami z Uncharted: The Lost Legacy. Widać tu screenshot z Chloe, grafikę koncepcyjną przedstawiającą Nadine oraz Asava, czyli głównego antagonistę nowej opowieści. Wszystkie obrazki znajdziecie w naszej galerii.

Niestety cały czas nie wiemy, kiedy tytuł dokładnie trafi na rynek. Naughty Dog zapowiedziało tylko, że premiera odbędzie się w 2017 roku.

Uncharted: The Lost Legacy będzie rozszerzeniem stand-alone, co oznacza, że do jego odpalenia nie będzie potrzebny zakup Uncharted 4.

Tagi: Naughty Dog rozszerzenie uncharted Uncharted: The Lost Legacy