Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 19.03.2017 17:02
Sniper Elite 4. Pierwsze DLC do gry pojawi się w przyszłym tygodniu
489V

Sniper Elite 4. Pierwsze DLC do gry pojawi się w przyszłym tygodniu

Rebellion nie spuszcza z tonu po całkiem ciepło przyjętym Sniper Elite 4 i już w przyszłym tygodniu uraczy fanów pierwszym dodatkiem do swojej najnowszej gry. Deweloper szykuje coś zarówno dla tych, którzy chcą wydać nieco talarów, jak i posiadaczy przysłowiowego węża w portfelu.

Ci pierwsi zakupić będą mogli rozszerzenie będące mini-kampanią, w którym jako Karl Fairburne wrzuceni zostaniemy do zbombardowanej bazy marynarki wojennej. Cel misji? Posprzątać, w domyśle odstrzelić panoszących się po terenie Nazistów, i zlokalizować newralgiczną dla Projektu Manhattan paczkę. Tak, tego mającego na celu stworzenie bomby atomowej. 

Recenzje Sniper Elite 4 potwierdzają najlepszą odsłonę serii

Co z fanami cyfrowych fantów za friko? Dla nich Rebellion przygotowało dodatkowy tryb multiplayer nazwany Elimination. W jego ramach przeciwko sobie stają dwie drużyny, każda po maksymalnie 12 gracz. Wygrywa oczywiście ta, której uda się wybić wszystkich przeciwników. Sęk w tym, że poległych współtowarzyszy przywrócić będzie można do życia wyłącznie przez sprzedanie porcji ołowiu wrogiemu snajperowi. Najlepiej prosto w łeb. Albo jaja.

Ponadto zassać będzie można płatny zestaw Night Fighter, w skład którego wchodzą trzy nowe pukawki, nocne kamo dla ośmiu spluw oraz dwa nowe modele postaci (kobieta i mężczyzna). Towarzyszyć mu będzie darmowa mapa Night Woods.

Wszystko do ściągnięcia już w środę (22.03).

Tagi: dlc Rebellion sniper elite 4 Sold Out