Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2017 19:34
Napakowany koks z Dark Souls 3
1043V

Dark Souls 3: The Ringed City. Gameplay z nowej areny PVP zachęca do odświeżenia płytki

Nie możemy w ostatnich tygodniach narzekać na brak mocnych, nowych premier, ale From Software chce zachęcić graczy do powrotu do Dark Souls 3. W ostatnim rozszerzeniu obok kilku wielkich, napakowanych bossów pojawi się również arena PVP i sympatycy rywalizacji z innymi graczami mogą odkurzyć płytki.

From Software w ciszy rozwija kilka tajnych projektów, ale mała grupka deweloperów ostatnie tygodnie pracowała nad Dark Souls 3: The Ringed City. Drugie rozszerzenie do uwielbianej przez wielu pozycji zadebiutuje na rynku 28 marca.

Dark Souls 3 w Encyklopedii PPE.pl

Identycznie jak w przypadku poprzedniego rozszerzenia, w Dark Souls 3: The Ringed City trafimy do zupełnie nowej lokacji, która ma wymęczyć najwierniejszych fanów. Gracze będą umierać, unikać przeciwników i rywalizować z kolejnymi koksami. Autorzy zapowiadają, że tym razem przygotowane tereny zezwolą na dłuższą rozgrywkę.

Do gry trafią oczywiście również świeżutkie bronie, które na pewno wielu z Was chętnie zaprezentuje na arenie. Dragon Ruins to zupełnie nowa miejscówka, na której na pewno będziemy bardzo często umierać. PVP w pozycji From Software odniosło olbrzymi sukces i gracze jeszcze nawet przed przygotowaniem dedykowanych lokacji, umawiali się w wyznaczonych miejscach na starcia.

Materiał w odrobinę chaotyczny sposób prezentuje „ruiny”, ale jest to w sumie dobra okazja do spojrzenia na walkę. Zawodnicy korzystają również z nowych zabawek.

Materiały: Dark Souls 3: The Ringed City gameplay

 

Tagi: