Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2017 17:32
Scalebearer z Quake Champions
600V

Quake Champions. Zwiastun prezentuje Scalebearera

id Software przedstawia kolejnego czempiona z Quake Champions. Tym razem możemy spojrzeć na mocarnego Scalebearera, który z wielką rozkoszą miażdży kolejnych przeciwników. 

Quake Champions to najnowszy projekt id Software. Twórcy zdecydowali się na arenowego shootera, który ma odnieść sukces na arenie eSportowej. W produkcji gracze wcielą się w czempionów i będą walczyć w różnych trybach.

Najlepsze gry free-to-play

Najnowszy zwiastun Quake Champions przedstawia szerokiej publiczności Scalebearera. Czempion jeszcze do niedawna podbijał niezliczone światy, mordował i zwyciężał we wszystkich konkurencjach. Jest władcą agresywnej rasy greissów i wykorzystywał technologię podbitych światów do wzmacniania własnej armii. Pewnego razu jednak zawiódł, poniósł sromotną klęskę i udał się na wygnanie, na którym odnalazł tajemnicze świątynie. To właśnie z tego miejsca energię i moc zyskały istoty, które go pokonały. Gdy trafił do środka, trafił na kule pełne kipiącego płynu – to właśnie ten artefakt przeniósł bohatera do Krainy Snów.

Tak prezentują się jego umiejętności:

  • Aktywna – bycza szarża
     - Aktywna umiejętność tego galaktycznego watażki, bycza szarża, pozwala mu w Quake Champions uderzać z rozpędu w przeciwników z niszczycielską siłą.
  • Pasywna – potężny
    - Scalebearer jest potężny, co pozwala mu wykorzystywać swą wagę do miażdżenia przeciwników. Widzisz, że zbliża się wrogi czempion? Dobrze wymierzony rocket jump pozwoli ci na nim wylądować i go po prostu zgnieść.

To oczywiście nie ostatnia postać z Quake Champions. Aktualnie poznaliśmy dwóch wojowników, ale autorzy będą systematycznie przestawiać kolejnych.  

Materiał: Quake Champions – Zwiastun czempiona: Scalebearer

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bethesda id Software Quake Champions trailer zwiastun