Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.03.2017 20:01
Wybuchowy samochód z FlatOut 4: Total Insanity
652V

FlatOut 4: Total Insanity. Wybuchy na arenie przypominają klasyki gatunku

Jeśli nadal nie zdecydowaliście, czy warto zainteresować się FlatOut 4: Total Insanity, to najnowszy materiał może Was przekonać. Kylotonn Entertainment pokazuje arenę, na której nie brakuje efektownych wybuchów.  

Już w najbliższy piątek odbędzie się premiera nowej pozycji Kylotonn Entertainment. Deweloperzy tym razem zaoferują graczom wybuchową produkcję, w której wskoczymy w najróżniejsze samochody i weźmiemy udział w wybuchowych trybach.

FlatOut 4: Total Insanity w Encyklopedii PPE.pl

Kylotonn Entertainment postanowiło przedstawić szerokiej publiczności kolejny tryb. W Arena Mode naszym zadaniem będzie między innymi wybijanie wszystkich innych pojazdów lub ucieczka przed brykami przeciwników.

FlatOut 4: Total Insanity nie zaprezentuje najpiękniejszej oprawy tej generacji, ale w tym wypadku miłośnicy gatunku nie powinni specjalnie narzekać. Gra może zaoferować czystą, przyjemną rozgrywkę, której często brakuje w realistycznych wyścigach.

W przeciągu kilku godzin pojawią się w Sieci pierwsze opinie. FlatOut 4: Total Insanity wydaje się aktualnie sporą ciekawostką, bo trudno przewidzieć, czy autorzy zadbali o zawartość i tytuł zgarnie średnią na przynajmniej ocen 80%.

Mateiał: FlatOut 4: Total Insanity - Arena Mode

Tagi: FlatOut 4: Total Insanity Kylotonn Entertainment trailer zwiastun