Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.03.2017 16:10
Doom w promocji
3499V

Doom w świetnej promocji na PlayStation Store. Dobra cena za krwawą grę

W tym tygodniu prawdopodobnie nie będziemy świadkami wielkiej promocji na PlayStation Store, ale Japończycy zapraszają do kupowania Doom. Gra id Software jest dostępna w naprawdę dobrej cenie.

Doom zadebiutował na rynku 13 maja 2016 roku. Jest to zupełne odświeżenie znanej produkcji, za którą odpowiada id Software. Autorzy zdecydowali się przygotować krwawą opowieść, rozbudowany tryb sieciowy oraz edytor poziomów.

Doom w Encyklopedii PPE.pl

Gra właśnie trafiła do najnowszej Oferty Tygodnia, więc gracze mogą skorzystać z ciekawej propozycji. W sumie od premiery nie minął rok, a cena spadła już do bardzo niskiego poziomu:

W wydaniu Digital Deluxe otrzymacie podstawową wersję gry oraz przepustkę sezonową, która zawiera trzy pakiety DLC. Każdy zestaw posiadał między innymi demona do trybu sieciowego, trzy mapy, świeżutką broń oraz kolejne elementy wyposażenia. Gracze mogą skorzystać również z zestawów pancerzy, drwin i modułów hakerskich pozwalających odmienić rozgrywkę.

Doom w swoim czasie zebrał oceny na poziomie 85%. Dziennikarze chwalili głównie opowieść, jednak sporym nieporozumieniem dla wielu fanów serii jest tryb multiplayer.

Materiał: DOOM – Launch Trailer

Tagi: Bethesda doom oferta tygodnia promocja