Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2017 17:23
Mass Effect: Andromeda jedna z bohaterek
1311V

Mass Effect: Andromeda. Tryb sieciowy, początek, nowy współtowarzysz i unboxing edycji kolekcjonerskiej

Mass Effect: Andromeda nie daje o sobie zapomnieć. W Sieci właśnie wylądowały gorące materiały, które muszą zobaczyć wszyscy sympatycy uniwersum Mass Effect. Na najważniejszym materiale zobaczycie dokładną prezentację trybu sieciowego.

Mass Effect: Andromeda to najnowsza pozycja studia BioWare. Deweloperzy tym razem przedstawiają graczom wydarzenia w galaktyce Andromeda, a głównym bohaterem został pionier, który musi znaleźć nowe miejsce dla całej ludzkości.

Recenzja Mass Effect: Andromeda

Przed Wami sporo dobra z Andromedy. Na początek deweloperzy dokładnie przedstawiają tryb sieciowy, w którym wybierzemy jedną z postaci, dobierzemy jej umiejętności, a następnie wyruszymy na specjalne misje. Wydarzenia nie będą specjalnie skomplikowane, ale pozwolą na dobrą zabawę w kooperacji.

Następnie możecie spojrzeć na sam początek historii. Niektóre redakcje otrzymały zgodę na ujawnienie pierwszych chwil i przed Wami całe 45 minut historii. Gameplay jest oczywiście obładowany spoilerami, więc oglądacie go na własną odpowiedzialność.

Na trzecim wideo poznacie nową postać. Drack jest Kroganinem i będzie miał bardzo trudne zadanie… Jednym z najbardziej kanonicznych współtowarzyszy Sheparda był Grunt, który również reprezentował tę rasę.

Na deser przedstawiam unboxing edycji kolekcjonerskiej, w której znajduje się zdalnie sterowany Nomad ND1. Samochodzik można podłączyć do smartfonu i za jego pomocą sterować całą maszyną. Gadżet posiada nawet kamerę.  

Tagi: BioWare Electronic Arts gameplay Mass Effect: Andromeda unboxing