Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2017 18:01
Bohaterowie z Paladins
1105V

Paladins na PlayStation 4 i Xbox One. Beta zapowiedziana zwiastunem

O tak! Sympatycy konsol długo na to czekali. Paladins od Hi-Rez Studios jest już dostępne na PlayStation 4 i Xboksach One, jednak aktualnie do rozgrywek zostaną zaproszeni wybrani gracze.

Hi-Rez Studios po przygotowaniu Smite postawiło na kolejną sieciową produkcje. Tym razem autorzy przygotowują shooter z perspektywy pierwszej osoby, w którym będziemy świadkami rywalizacji dwóch zespołów na specjalnie przygotowanych arenach.

Paladins w Encyklopedii PPE.pl

Gra wciąż znajduje się w fazie zamkniętej bety, ale do zmagań dołączają właśnie konsolowcy! Jest to naprawdę dobra wiadomość, bo pozycja nawet na tym etapie odnosi świetne rezultaty na komputerach osobistych.

Zainteresowani pozycją mogą zgłosić chęć uczestnictwa na stronie produkcji – wystarczy kliknąć „Zagraj Teraz”, a następnie wybrać platformę i podać adres e-mail. Oczywiście ze względu na zamknięty format zmagań, autorzy zaproszą do rozgrywki wyłącznie wybrane osoby, ale płacąc 63 zł możecie otrzymać natychmiastowy dostęp. Twórcy przygotowali „Pakiet Założyciela”, który zawiera:

  • Oblokuj wszystkich czempionów, teraz i na zawsze
  • Otrzymaj natychmiastowy dostęp do zamkniętej bety na konsole
  • Odbierz swoją ekskluzywną skórkę i wierzchowca

Powyższa cena będzie obowiązywać wyłącznie w dniach 14-28 marca. Później ta przyjemność będzie droższa o 25%. Na zakończenie wspomnę, że pozycja po premierze będzie dystrybuowana w formie free-2-play.

Materiał: Paladins - Closed Beta Available Now on PlayStation 4 & Xbox One

Tagi: beta Hi-Rez Studios Paladins zwiastun