Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2017 15:08
Nex Machina na PC
447V

Nex Machina na PC. Zwiastun prezentuje rozgrywkę w 4K

Housemarque Games postanowiło zaprezentować swoją najnowszą produkcję nie tylko posiadaczom PlayStation 4. Firma opublikowała zwiastun prezentujący edycję na komputery osobiste i film przygotowuje na efektowne zmagania w rozdzielczości 4K.

W ubiegłym roku autorzy StarDust, Dead Nation, Resogun, czy też Alienation zapowiedzieli zupełnie nową markę. Początkowo Nex Machina zmierzała wyłącznie na PlayStation 4, ale właśnie otrzymaliśmy dobrą wiadomość dla graczy na PC.

Nex Machina w Encyklopedii PPE.pl

Nex Machina zadebiutuje również na komputerach osobistych. Aktualnie nie poznaliśmy daty premiery, ale według poniższego zwiastuna to wydarzenie odbędzie się jeszcze w tym roku. Warto tutaj dodać, że PlayStation Store datuje pozycje na 23 maja.

Oczywiście Sony mogło zagwarantować sobie skromną ekskluzywność, więc premiera na PC powinna odbyć się w drugiej połowie roku. Wiadomość powinna szczególnie ucieszyć graczy sympatyzujących z dynamiczną rozgrywką. Housemarque Games od lat specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowo efektownych pozycji.

W Nex Machina gracze wcielą się w człowieka, który dostrzega wielkie zagrożenie. Maszyny zyskały samoświadomość i postanowiły wybić całą naszą rasę, więc trakcie opowieści zmierzymy się z kolejnymi robotami.

Materiał: Nex Machina - Official PC Announcement Trailer (4K)

Źródło: Twitter.com

Tagi: housemarque Nex Machina pc trailer zwiastun