Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2017 15:08
Snajper ze Sniper: Ghost Warrior 3
586V

Sniper: Ghost Warrior 3. Gameplay pełen strzelania, wrogów i analizowania śladów

CI Games potrzebowało więcej czasu na dopracowanie Sniper: Ghost Warrior 3, ale dzisiaj możemy spojrzeć na kolejny fragment rozgrywki, na którym nie brakuje przyjemnego strzelania ze snajperki do nadbiegających przeciwników. Sympatycy serii nie będą marudzić.

Rodzime CI Games pod koniec 2014 roku oficjalnie zapowiedziało Sniper: Ghost Warrior 3. Na tytuł czekamy długo, ale autorzy obiecują znaczące rozwinięcie formuły. W produkcji trafimy do otwartego świata, a w dodatku studio nie zapomni o rozbudowanych trybach sieciowych.

Sniper: Ghost Warrior 3 w Encyklopedii PPE.pl

Twórcy systematycznie serwują graczom małe fragmenty produkcji, dzięki którym możemy spojrzeć na przygotowane misje. Tym razem główny bohater wpada do większej lokacji, gdzie początkowo zabija kilku gagatków, by po chwili wejść do kościoła i analizować ślady.

Wciąż sporą zagadką jest sztuczna inteligencja rywali. W grach z tego gatunku odpowiedni przeciwnicy są kluczem do sukcesu, bo gdy strzelamy do głupiego i biegającego w kółko drewna, to możemy znużyć się nawet najlepszą opowieścią.

CI Games nadal nie pokazało trybu sieciowego, ale nie możemy zapomnieć, że za pomocą tego wariantu zabawy deweloperzy zamierzają rywalizować z największymi przedstawicielami gatunku – studio celuje w poziom znany z między innymi serii Call of Duty oraz Battlefield.

Materiał: Sniper: Ghost Warrior 3 - Stealth, Shootin' And Sherlockin' Gameplay

Tagi: ci games gameplay Sniper: Ghost Warrior 3