Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2017 13:32
Crash z Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
3029V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy na PC? Gra ma zadziałać w 4K i 60 fps. Zobaczcie porównanie

Activision nadal nie potwierdziło licznych plotek, według których Crash Bandicoot N-Sane Trilogy trafi nie tylko na PlayStation 4, ale pewna ciekawostka została wypowiedziana podczas PAX East 2017. Gra ma trafić również na komputery osobiste.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy to jeden z najbardziej wyczekiwanych kotletów ostatnich lat. Za tytuł odpowiada Vicarious Visions, które za pozwoleniem Activision wrzuci do pudełka trzy odsłony legendarnej serii. Gra wskoczy na półki sklepowe w wersji na PlayStation 4 dokładnie 30 czerwca.  

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w Encyklopedii PPE.pl

Od pewnego czasu stale w Sieci pojawiają się plotki, według których Sony zagwarantowało sobie wyłącznie czasową ekskluzywność i w niedalekiej przyszłości Crash Bandicoot N-Sane Trilogy wskoczy również na inne platformy.

Wydawca wciąż nie komentuje sytuacji, ale na właśnie zakończonym PAX East 2017 byliśmy świadkami ciekawego zdarzenia. Jeden z graczy poznawał wersję demonstracyjną i zapytał o rozdzielczość oraz płynność animacji, a w odpowiedzi otrzymał:

„4K na PlayStation 4 i PC z 60 klatkami na sekundę.”

Słowa podobno wypowiedziała jedna z przedstawicielek Activision, która była do dyspozycji graczy oraz dziennikarzy. Trudno mi uwierzyć, by w takim miejscu padł taki przeciek z ust dobrze poinformowanej osoby, ale warto o tym pamiętać.

Na deser możecie spojrzeć na porównanie rozgrywki. Crash Bandicoot N-Sane Trilogy wygląda imponująco dobrze.

Materiały:Crash Bandicoot N-Sane Trilogy na PAX East 2017 i porównanie grafiki

Źródło: Twitter.com

Tagi: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy pc playstation 4 plotka Sony