Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2017 14:00
Żołnierz z Battlefield 1
966V

Battlefield 1: Nie przejdą. Gameplay prezentuje nowy tryb, świeże mapy i Francuzów

Francuzi w końcu trafią do Battlefield 1. DICE już wkrótce pozwoli pierwszym graczom zapoznać się z oczekiwanym przez wielu dodatkiem, jednak zanim te przyjemności trafią do graczy, to możemy spojrzeć na sporą dawkę rozgrywki.

Battlefield 1: Nie przejdą to pierwsze, duże rozszerzenie do Battlefield 1. Twórcy przed premierą potwierdzili, że produkcja otrzyma cztery dodatki, a pierwszy trafi na cyfrowe półki sklepowe już jutro. Musicie jednak wiedzieć, że w tym wypadku na początku zmagania rozpoczną wyłącznie posiadacze Przepustki Sezonowej.

Battlefield 1 w Encyklopedii PPE.pl

Electronic Arts zezwoliło na publikowanie pierwszych wrażeń z DLC, więc w Sieci pojawia się masa rozgrywki. Na filmach zobaczycie francuską armię, która chętnie zaprezentuje swoje bronie podczas licznych bojów.

W grze pojawią się również nowe lokacje – wszystkie umiejscowione we Francji i skupiające się na ważnych wydarzeniach. Niektóre pojedynki odbywają się podczas kotła Verdun, inne w głębinach Fortu de Vaux, a dodatkowo autorzy pozwalają uczestniczyć zainteresowanym w Wielkiej Wojnie nad rzeką Aisne.

Studio przygotowało również nowy tryb zatytułowany Linia Frontu, który jest połączeniem Podboju oraz Szturmu, gdzie gracze walczą o punkty leżące na właśnie „linii frontu”. Zespół zdobywając kontrolę nad miejscówką, rusza do walki o kolejną lokację. Po opanowaniu sztabu rozpoczyna się Szturm, w którym formacje atakują telegrafy.

Materiały: Battlefield 1: Nie przejdą gameplay

Tagi: