Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2017 14:35
Krajobraz w Sea of Thieves
713V

Sea of Thieves. Gameplay przedstawia starcie statków

Deweloperzy z Rare ponownie pozwalają spojrzeć na rozgrywkę z Sea of Thieves. Na najnowszych fragmentach nie brakuje wielkich armat, z których wypadają mocarne kule. Zobaczcie przyjemny gameplay.  

Sea of Thieves to najnowsza pozycja studia Rare. Brytyjczycy postanowili ponownie zaprezentować szerokiej publiczności zupełnie nową markę, w której zadaniem graczy będzie zwiedzanie świata, szukanie skarbów i walka z innymi piratami.

Sea of Thieves w Encyklopedii PPE.pl

Nadciągające mięsko z angielskiego Twycross nie będzie typową piaskownicą. Autorzy stawiają na błogą wolność, dzięki której każdy zainteresowany będzie mógł na własną rękę odkrywać świat, eksplorować wyspy i cieszyć się wszystkimi urokami życia pirata.

Autorzy postawili istotny nacisk na współpracę, więc w tym tytule każdą aktywność najlepiej wykonywać ze znajomymi – dla przykładu podczas podróży jeden będzie śpiewał, inny zagra na gitarze, a trzeci będzie częstował wszystkich mocnymi trunkami.

Najnowszy gameplay skupia się niemal wyłącznie na walce. Deweloperzy trafiają na innych korsarzy, więc muszą wymienić się kilkoma kulami. Ostrzał jest dość ostry i w tej sytuacji nie trudno uszkodzić swoją łajbę.

Rare nadal nie potwierdziło daty premiery  Sea of Thieves, ale studio systematycznie zaprasza graczy do kolejnych testów.

Materiał: Sea of Thieves Developer Gameplay #2: "This is Unacceptable!"

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay microsoft Rare sea of thieves