Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2017 12:53
Xbox One S Unikatowa konsola Gwint
3195V

Xbox One S i Gwent: The Witcher Card Game. Weź udział w konkursie i wygraj fenomenalne wydanie konsoli

Microsoft Polska pozamiatał! Firma przygotowała specjalną edycję Xboksa One S, który na pewno chętnie przyjmą do swoich domów wszyscy fani Wiedźmina. Zestaw wygląda wprost fantastycznie.

Wciąż trwają testy beta Gwent: The Witcher Card Game na Xboksie One i komputerach osobistych. Z tej okazji Microsoft Polska oraz CD Projekt RED przygotowali dla fanów Wiedźmina wyjątkową atrakcję.

Gwent: The Witcher Card Game w Encyklopedii PPE.pl

Gracze wchodząc na stronę BecomeTheWildCard.com/pl mogą z łatwością przygotować własną kartę do Gwinta i dzięki temu otrzymają bezpłatny dostęp do bety na Xboksie One. Wszystkie szczegóły najnowszej pozycji CD Projekt RED znajdziecie na stronie gry.

To jednak nie koniec przyjemności. Microsoft Polska zaskoczył przygotowując Xboksa One S inspirowanego Gwintem. Urządzenie wygląda fantastycznie i taki pakiet trafi do jednego z fanów – zgłoszenia konkursowe (czyli oczywiście przygotowaną kartę) możecie wysyłać na profil XboxPL na Facebooku oraz na Twitterze XboxPL.

Szczerze? Widziałem ten zestaw 2 dni temu na bodajże Twitterze, ale myślałem, że jest to tylko wizualizacja (mokry sen…) jednego z fanów. Jak się jednak okazało, cały projekt przygotował Microsoft Polska, który pozytywnie zaskoczył.

Serdecznie zachęcam do zabawy! Zobaczcie to cudo.

Materiał: Xbox One S | Unikatowa konsola Gwint

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: