Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2017 20:45
Eksploracja planety w Mass Effect: Andromeda
715V

Mass Effect: Andromeda. Gameplay prezentuje jazdę i ulepszanie pojazdu

Trudno w ostatnich dniach narzekać na brak materiałów z Mass Effect: Andromeda. Jesteśmy zasypywani kolejnymi fragmentami rozgrywki, a na dzisiejszej prezentacji zobaczycie sympatyczną przejażdżkę Nomadem.

Najwięksi fani Mass Effecta mogą zdecydować się na edycję kolekcjonerską Mass Effect: Andromeda. Wspominam o tym nie bez powodu, ponieważ w zestawie pojawi się zdalnie sterowany Nomad, który został zaprezentowany na zupełnie nowym fragmencie rozgrywki.

Mass Effect: Andromeda nadchodzi. Pamiętacie swoje wybory?

Najnowszy gameplay z Mass Effect: Andromeda pozwala spojrzeć na eksplorację jednej z planet. Na filmie redaktorzy IGN pozwalają nawet zerknąć na mapę miejscówki i teren wygląda przyzwoicie – nie brakuje oczywiście kilku znaczków, które pozwolą graczom lepiej odnaleźć się w rzeczywistości.

Nomad posiada specjalny skaner minerałów, dzięki któremu znajdziemy miejscówki pełne surowców. Następnie otrzymamy możliwość wysłania drona – mała maszyna zacznie wydobywanie złóż.

Gdy wpadniemy do bazy, to bez problemu ulepszymy pojazd. Gracze zwiększą szybkość, pancerz, regenerację tarczy, czy też najróżniejsze elementy – w tym wypadku oczywiście wykorzystamy zdobyte materiały.

BioWare dodatkowo wspomniało, że już jutro w Sieci pojawi się zwiastun premierowy Mass Effect: Andromeda. Możemy liczyć na kilka ciekawych widoków.

Materiał: Mass Effect Andromeda: Driving and Upgrading The Nomad

Źródło: YouTube.com

Tagi: