Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2017 19:01
Final Fantasy 30-lecie
842V

Final Fantasy. Fantastyczny zwiastun na 30-lecie marki

Square Enix podgrzewa atmosferę przed wielkimi, tegorocznymi zapowiedziami! Firma opublikowała materiał, który podsumowuje całą serię. Ten film trzeba zobaczyć.

W 1987 roku została wydana pierwsza odsłona serii Final Fantasy, która na zawsze zmieniła naszą branżę. Sukces tej produkcji miał znaczące konsekwencje dla całego gatunku i sprawił, że wielu graczy rozkochało się w jRPG-ach.

Final Fantasy VII Remake niczym Final Fantasy XV. Twórcy znacząco zmieniają legendę

Square Enix wielokrotnie zapowiadało liczne wydarzenia, które będą miały miejsce w 2017 roku, ale zanim te przyjemności zostaną oficjalnie ujawnione, możemy spojrzeć na bardzo efektowny i przyjemny zwiastun.

Oglądając ten film wielu z Was się wielokrotnie uśmiechnie. Japończycy w mistrzowski sposób wspominają najważniejsze odsłony i pozwalają powrócić do tych pięknych czasów, gdy z kontrolerami w łapach poznawaliśmy kolejne przygody.

Final Fantasy XV na szczęście osiągnęło sukces, więc możemy mieć nadzieję, że już wkrótce zostanie zapowiedziany kolejny projekt w tym błogim i bogatym uniwersum. Choć nie możemy zapomnieć, że studio zamierza zaprezentować graczom jeszcze kilka rozszerzeń, które pozwolą lepiej poznać uniwersum FFXV.  

Materiał: FINAL FANTASY 30TH ANNIVERSARY – Timeless Legacy Trailer

Tagi: final fantasy Square Enix trailer zwiastun