Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.03.2017 11:35
PlayStation VR Aim kupimy w zestawie z Farpoint
1197V

PlayStation VR Aim kupimy w zestawie z Farpoint

Sony chwali się, że sprzedano już prawie 1 milion egzemplarzy PlayStation VR na całym świecie. Sony oczywiście nie zamierza zostawiać tych klientów bez świeżej rozrywki.

Jednym z szykowanych tytułów, które są kompatybilne z PlayStation VR, jest Farpoint. Rzeczona strzelanina znajduje się już w ostatniej fazie produkcji trafi na rynek 17 maja.

Jak podłączyć pada od PS4 i XOne do PC?

Do strzelaniny FPP w VR przydałby się "karabin" w tradycyjnym stylu, prawda? Tak właśnie pomyślało Sony, które właśnie przedstawiło nowy gadżet, kompatybilny z PlayStation 4 i PlayStation VR. Chodzi o kontroler PS VR Aim. W hardwarze znajduje się detektor ruchów i "kulka" rozpoznawalna przez PS Camera. Silniczki dbają o wibracje przy naciskaniu na cyngiel, co ma zwiększać immersję w strzelanie z broni palnej.

Oczywiście w Farpoint będzie też można grać wykorzystując DualShock 4, jeśli nie w smak wam takie wynalazki.

Ile kosztuje PS VR Aim? Za kontroler w pakiecie z Farpoint trzeba będzie wydać 80 dolarów. W Wielkiej Brytanii taki zestaw wyceniono na 75 funtów lub na 50 funtów w przypadku oddzielnego zakupu samego kontrolera PS VR Aim. Premiera odbędzie się 17 maja.

Tagi: aim akcesoria farpoint humor ps vr ps vr aim