Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2017 21:10
Tajemnicza postać z Observer
896V

Observer zamiesza Wam w głowie. Gameplay z nadciągającej produkcji Polaków

Pod koniec ubiegłego miesiąca miałem okazję potwierdzić, że Observer trafi również na Xboksa One. Horror rodzimego Bloober Team dotychczas był prezentowany wyłącznie na zwiastunach, ale dzisiaj możecie zapoznać się z naprawdę konkretnym mięskiem. Zobaczcie pierwszy gameplay.

Observer to kolejny horror przygotowywany przez rodzime Bloober Team. Autorzy pozwolili w ubiegłym roku zapoznać się szerokiej publiczności z Layers of Fear, które zebrało sporo pozytywnych opinii. Deweloperzy postanowili wykorzystać silnik tej pozycji do wykreowania zupełnie nowej opowieści.

Observer w Encyklopedii PPE.pl

W Observer trafimy do przerażającego Krakowa. Twórcy postanowili zaprosić graczy do rodzinnego miasta, jednak to miejsce nie przypomina znanego nam miejsca. W późnym XXI wieku ludzkość została zdziesiątkowana przez wojnę i tajemnicze nanophage, a mieszkańcy stali się obojętni na krzywdę swoich przyjaciół. Wszyscy zatracili się w narkotykach, implantach neuronowych i wirtualnej rzeczywistości. Obywatele nie przejmują się kryzysem gospodarczym, a wszystkie problemy są zakrywane przez nowoczesne hologramy.

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy gameplay z Observer – fani gatunku powinni pamiętać o tym tytule. Autorzy ponownie zabawią się formą, a taka propozycja powinna zainteresować wielu graczy. Tutaj często będziemy „okłamywani” przez grę, zaś po obróceniu kamerą zobaczymy zupełnie nowe oblicza niby znanych miejscówek… Zapowiada się ciekawie!

Warto na pewno wspomnieć, że wywołane wcześniej Layers of Fear znajduje się w marcowym Games with Gold na Xboksie One.

Materiał: Observer gameplay

Tagi: Bloober Team gameplay Observer