Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2017 17:50
Bohater i przyjaciel z Rime
1006V

RiME. Data premiery i cena oczekiwanej opowieści - najdroższa wersja na Nintendo Switch

Tequila Works kończy prace nad RiME, więc wydawca z przyjemnością przedstawił najważniejsze informacje. Gracze mogą szykować pieniądze na tę wyczekiwaną przygodę.

RiME jest sporą niespodzianką. Wielu graczy sądziło, że po rezygnacji ze wspierania projektu przez Sony, gra nigdy nie zadebiutuje, ale autorzy znaleźli nowego partnera, który pomógł doprowadzić prace do końca.

Najlepsze gry free-to-play

Dzisiaj Grey Box i Six Foot z dumą poinformowało, że RiME zadebiutuje 26 maja na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Produkcja trafi do pudełek oraz cyfrowych sklepów, a zainteresowani muszą przygotować około 150 zł. W późniejszym terminie RiME wskoczy również na Nintendo Switch, ale w tym wypadku będziemy świadkami nietypowej sytuacji – pozycja będzie droższa i kupimy ją za około 190 zł!

Aktualnie nie poznaliśmy powodów, dlaczego zdecydowano się na taki ruch, ale możecie mieć pewność, że o tej zagrywce będzie w najbliższym czasie głośno.

W RiME zainteresowani wcielą się w młodego chłopaka, który pewnego razu budzi się na tajemniczej wyspie. Jeszcze kilka minut wcześniej znajdował się na statku, ale katastrofa totalnie zmieniła jego życie. Protagonista zamierza dokładnie poznać to miejsce. Autorzy wcześniej potwierdzili, że poznanie przygody zajmie od 8 do 10 godzin.

Materiał: RiME pierwsze minuty 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cena data premiery rime