Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2017 20:31
Przygnębiająca grafika z Nex Machina
812V

Nex Machina. Data premiery i cena nowej gry autorów Resogun i Alienation

Pod koniec ubiegłego roku Housemarque zapowiedziało kolejną dynamiczną produkcję, która może okazać się smacznym kąskiem dla fanów wspomnianego w tytule Alienation. Studio wciąż dopracowuje Nex Machina, ale podstrona na PlayStation Store zdradziła kilka konkretów.

Nex Machina to najnowsza pozycja autorów Resogun. Opowieść została osadzona w odległej przyszłości, w której ludzie zatracili się w dążeniu do uwielbienia nowoczesnych technologii. Tę chorą sytuację wykorzystują roboty, które dzięki samoświadomości postanowiły wybić naszą rasę. Ludzie nie widzą problemu przez zatracenie się w mediach społecznościowych. Główny bohater jest jednym z nielicznych, którzy rozumieją skalę zagrożenia.  

Najlepsze gry free-to-play

Nie ukrywajmy, ale historia w grach pokroju Nex Machina nie jest najważniejsza. Tutaj liczy się dynamiczna akcja bez trzymanki, a tego podobno w produkcji Housemarque nie zabraknie.

Podstrona w sklepie Sony zdradziła dzisiaj dwie mocne ciekawostki. Nex Machina zadebiutuje na PlayStation 4 już 23 maja, a zainteresowani gracze muszą przygotować 84 zł. Jeśli subskrybujecie PlayStation Plus, to cena spadnie do 67,20 zł.

Do debiutu pozostało 76 dni, ale możemy mieć pewność, że o grze jeszcze wielokrotnie usłyszymy. Japońska korporacja powinna zadbać o stosowne materiały promocyjne, jednak na podkręcanie hypeu musimy zaczekać pewnie do końca kwietnia.

Materiał: Nex Machina - Official Announcement Trailer 

Źródło: Twitter.com

Tagi: cena data premiery Housemarque Nex Machina playstation 4 sony