Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2017 19:01
Nowa-stara lokacja z Call of Duty: Modern Warfare Remastered
1797V

Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Data premiery i zwiastun kolejnych map!

Potwierdziły się wszystkie wcześniejsze plotki. Raven Software nadal pracuje nad rozbudowaniem Call of Duty: Modern Warfare Remastered i już wkrótce do produkcji trafią kolejne miejscówki. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered zadebiutowało 4 listopada ubiegłego roku, ale produkcja jest wciąż dostępna wyłącznie jako dodatek do Call Of Duty: Infinite Warfare. Gracze kupując droższą wersję gry otrzymają dodatek w formie odświeżonej pozycji.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered w Encyklopedii PPE.pl

Activision zaskoczyło prezentując odświeżoną wersję jednej z najlepszych odsłon Call of Duty. Wydawca w tym wypadku nie pokusił się o małą wersję HD, a pełnoprawny remaster, za który odpowiada Raven Software.

Twórcy zajęli się pełnym odświeżeniem historii oraz trybu sieciowego. Dodatkowo w grudniu na rynku pojawiła się aktualizacja wprowadzająca na rynek siedem nowych map oraz dwa tryby. Gracze mogli sądzić, że to koniec przyjemności, ale autorzy właśnie zapowiedzieli kolejne rozszerzenie.

Variety Map Pack pierwotnie trafił na PlayStation 3, Xboksa 360 i PC w 2008 roku - jest to zestaw czterech miejscówek:

  • Broadcast
  • Creek
  • Chinatown
  • Killhouse

Wszystkie lokacje zostały odpowiednio upiększone i dostosowane do dzisiejszych standardów. Dodatkowo gracze otrzymają 10 Rare Supply Dropów! Zestaw został wyceniony na około 60 zł. 

Zapytacie kiedy? 21 marca aktualnie wyłącznie na PlayStation 4. W późniejszym terminie na Xboksa One i komputery osobiste. Do galerii dorzuciłem małą prezentację każdej mapy.

Materiał: Call of Duty: Modern Warfare Remastered - Variety Map Pack Teaser Trailer

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: