Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2017 20:32
Strażnik z Destiny
821V

Destiny Age of Triumph. Bungie zapowiada ostatnie wydarzenie w grze

9 września 2014 roku na rynku zadebiutowało Destiny. Produkcja od tego czasu została rozszerzona o kilka wielkich DLC, a ostatnia wielka aktywność zadebiutuje na rynku już wkrótce. Twórcy zaprezentowali teaser, który zapowiada nadciągającą prezentację.

Bungie od wielu lat pracuje nad uniwersum Destiny. Firma ma przez przynajmniej następne kilka lat pracować nad tym światem, a już w tym roku na rynku zadebiutuje druga odsłona. Zanim jednak otrzymamy kontynuację, zapowiada się zakończenie historii pierwowzoru z przytupem.

Destiny w Encyklopedii PPE.pl

Age of Triumph zostało zatytułowane wydarzenie, które zostanie zaprezentowane szerokiej publiczności już w najbliższą środę – na 8 marca, na godzinę 19:00 zaplanowano live-stream. Dzisiaj możemy spojrzeć na zapowiedź atrakcji, które zakończą wielką podróż Strażników.

Twórcy już w ubiegłym tygodniu potwierdzili, że nadciąga ostatnia zawartość, która ma podsumować wszystkie miesiące rozgrywki, biegania za przedmiotami i ubijania kolejnych bossów. Będzie to bez wątpienia wielkie wydarzenie, ponieważ nie możemy zapomnieć, że Destiny wciąż cieszy się naprawdę sporą popularnością.

Bungie w ubiegłym tygodniu potwierdziło, że gracze nie otrzymają możliwości przeniesienia zdobytych broni z Destiny do Destiny 2. Zainteresowani wrzucą do gry swoje postacie (wygląd, włosy, znaki szczególne), ale cały progres zostanie zresetowany.

Materiał: Age of Triumph Reveal Teaser

 

Tagi: