Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2017 20:46
Ghost Recon: Wildlands porównanie grafiki
1039V

Ghost Recon: Wildlands. Zwiastun premierowy i porównanie grafiki – najładniejsza wersja na PC

Duchy eliminuje cele w pięknej Boliwii, więc Ubisoft postanowił zaprezentować szerokiej publiczności zwiastun premierowy. Dodatkowo możemy spojrzeć na bardzo konkretne porównanie grafiki, które zadowoli największych fanów ząbków.

Ghost Recon: Wildlands jest najnowsza produkcją francuskiego studia w znanym uniwersum, jednak tym razem gracze trafiają do wielkiego świata pełnego dilerów narkotykowych. Boliwia została przedstawiona w fikcyjnej opowieści jako miejsce napędzane przez „biały proszek” oraz inne używki.

Recenzja Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands

Twórcy świętują premierę zwiastunem, który w efektowny sposób przedstawia pozycję. Dobra muzyka, kilka ładnych miejscówek i człowiek chce strzelać! Tylko trzeba jeszcze prace na dziś skończyć… A tak zupełnie szczerze – gracie? Jak Wasze wrażenia z Ghost Recon: Wildlands?

Już wcześniej wspomniałem, że pozycja zbiera pozytywne opinie aktualnie mogąc się pochwalić średnią na poziomie 81%. Wynik wciąż się zmienia, ponieważ kolejne redakcje decydują się na publikowanie recenzji.

Na deser zapraszam na zapoznanie się z dokładnym porównaniem grafiki. W tym wypadku nie jest pewnie dla nikogo zaskoczeniem, że edycja na komputery osobiste prezentuje się najlepiej, jednak jestem ciekaw, jak będzie wyglądał tytuł na PlayStation 4 Pro. Francuzi powinni zadbać o stosowną łatkę, która upiększy Ghost Recon: Wildlands.

Materiał: Ghost Recon Wildlands – Zwiastun premierowy i porównanie grafiki

Tagi: