Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2017 15:49
Conan Exiles brak nagości na Xbox One
5959V

Conan Exiles. Dyndające penisy i skaczące piersi nie na Xbox One oraz PlayStation 4

Conan Exiles wciąż znajduje się w wczesnej fazie projektowania, ale produkcja już teraz osiągnęła spory sukces. Twórcy z przyjemnością pracują nad tytułem i wspominają o przeniesieniu gry na konsole. Gracze na PlayStation 4 i Xboksie One nie będą bawić się penisami.

Najnowsza produkcja studia Funcom jest wciąż rozwijana przez deweloperów, ale już teraz autorzy chwalą się bardzo pozytywnymi wynikami Conan Exiles. Tytuł cieszy się sporą popularnością, a według niektórych graczy jednym z najważniejszych czynników sukcesu był w tym wypadku edytor postaci.

Conan Exiles w Encyklopedii PPE.pl

Twórcy zaskoczyli graczy pozwalając na dowolne manewrowanie długością penisa oraz wielkością piersi. Dodatkowo deweloperzy przygotowali specjalną mechanikę, dzięki której narządy płciowe dyndają i jak to mówią niektórzy „żyją własnym życiem”. Takich przyjemności nie zobaczycie na konsolach.

W tej sprawie wypowiedział się dyrektor kreatywny projektu Joel Bylos, który potwierdził, że Microsoft nie zamierza tolerować „dyndających” członków i prawdopodobnie również zmianami zostaną dotknięte kobiety. Twórcy muszą spełnić takie prośby chcąc wydać pozycje na danej platformie. Prawdopodobnie, że w Conan Exiles na konsolach po prostu zniknie nagość, a bohaterowie otrzymają specjalne przepaski zasłaniające odpowiednie miejsca.

Należy oczywiście zaznaczyć, że Bylos nie wypowiedział się na temat wersji na PlayStation 4 – ta nadejdzie dopiero w 1 kwartale 2018 roku – ale możemy spodziewać się, że Sony podejdzie do tematu bardzo podobnie.

Przedstawiciel Funcom jeszcze dodał, że całe studio miało sporo zabawy przy tworzeniu tego elementu, a artystka – Jenni Saarinen – otrzymała trzy tygodnie na stworzenie odpowiednich animacji. Deweloperka podeszła do tematu bardzo poważnie i w swoim czasie ekran jej monitora był zajęty „materiałami referencyjnymi”, dzięki którymi mogła odpowiednio zająć się swoją pracą.

Na deser przedstawiam serię materiałów prezentujących nowości w Conan Exiles. Autorzy zamierzają zaoferować graczom między innymi nowe podziemia.

Materiały: Conan Exiles prezentacja nagości i nowości

Źródło: http://www.dualshockers.com/2017/03/06/conan-exiles-wont-full-nudity-xbox-one-funcom-explains-genitals-included-pc/

Tagi: conan exiles Funcom pc PlayStation 4 xbox one