Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2017 13:37
Postacie z Mass Effect Andromeda
1152V

Mass Effect: Andromeda na Xbox One i PC gramy w przyszłym tygodniu. Znamy szczegóły dostępu

Jednym z największych plusów EA Access i Origin Access jest bez wątpienia możliwość testowania produkcji wydawanych przez Electronic Arts przed premierą. Nie inaczej będzie w przypadku Mass Effect: Andromeda i BioWare postanowiło uchylić rąbka tajemnicy na temat przygotowanej zawartości.

Mass Effect: Andromeda zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych dokładnie 23 marca. Tytuł trafi jednak wcześniej do programów EA Access i Origin Access, gdzie będą mogli zapoznać się z nim gracze na konsoli Microsoftu oraz komputerach osobistych.

Recenzja Mass Effect: Andromeda

BioWare postanowiło przedstawić konkretne informacje dotyczące pojawienia się w gry w usługach. Jak mogliśmy się spodziewać, nie otrzymamy od deweloperów pełnej swobody w rozgrywce, a podczas 10 godzinnej zabawy sprawdzimy część kampanii. Brytyjski Eurogamer uważa, że deweloperzy zapewne pozwolą wypróbować sam początek historii, ponieważ przygotowany wstęp prezentuje bardzo wysoki poziom i zachęca do odkrywania dalszych etapów przygody. Warto jednak wiedzieć, że w tym czasie będziemy mogli wypróbować tylko wybrane przez autorów zadania.  

Twórcy przygotowali wydarzenia w taki sposób, że już na początku otrzymujemy dostęp do sporego obszaru, na którym pojawiają się również misje poboczne – jest to idealne miejsce na spędzenie pierwszych chwil z tytułem, ponieważ gracz uczy się wszystkich elementów i przygotowuje się na mocniejsze mięsko.

Dobrą wiadomością jest również fakt, że klienci EA Access i Origin Access otrzymają także dostęp do trybu sieciowego – w tym wypadku bez jakichkolwiek ograniczeń będziemy sprawdzać przygotowane atrakcje. Oczywiście cała zabawa może trwać wyłącznie 10 godzin.  

Materiał: Mass Effect: Andromeda - Exploration & Discovery

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-03-06-mass-effect-andromedas-ea-access-trial-gives-gated-access-to-campaign

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect andromeda