Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.03.2017 10:22
Nintendo Switch. W USA już brakuje towaru; na eBay ceny sięgają 600$
2153V

Nintendo Switch. W USA już brakuje towaru; na eBay ceny sięgają 600$

Jesteśmy już po premierze Nintendo Switch, entuzjazm graczy, którzy już bawią się na nowym sprzęcie jest duży. Pytanie tylko jak ten entuzjazm przekłada się na sprzedaż hybrydowej konsoli?

Nintendo nie ujawniło jeszcze wyników sprzedaży Nintendo Switch. Od czego jest jednak jedna z największych sieci sprzedaży gier na świecie, czyli amerykański GameStop? Eric Bright, główny dyrektor sprzedaży w tej firmie, twierdzi, że zapotrzebowanie na Switch jest wyjątkowo duże w Stanach Zjednoczonych. Poniżej jego wypowiedź na ten temat.

"Sklepy  w całym kraju były w dniu premiery wypełnione klientami, którzy chcieli wypróbować i kupić Nintendo Switch. Widzieliśmy nawet tworzące się kolejki od samego rana przed wejściami sklepów. To zdecydowanie jedna z najgłośniejszych i najsilniejszych komercyjnie premier konsolowych ostatnich lat. Mam wiadomość dla osób, które nie zdążyły zakupić Switch - nie martwcie się, na dniach otrzymamy więcej towaru" - powiedział Eric Bright z GameStop.

Obecnie, w związku z niedoborem towaru w sklepach, niektóre przedsiębiorcze osoby próbują sprzedawać Nintendo Switch za znacznie wyższą cenę niż normalnie, w takich serwisach jak np. eBay. Niektórzy wystawiają Switch nawet za 600 dolarów (obecnie można np. na eBay kupić Switch w zestawie z nową Zeldą za... 650 dolarów).

Poniżej możecie sprawdzić nasz redakcyjny unboxing nowej konsoli.

Źródło: GameRant

Tagi: